Sgr ' s n Řada koaxiální planetární ...
Viz podrobnostiHromadná objednávka planetové převodovky se vyhraje nebo prohraje na listu se specifikacemi, nikoli v ceníku. Když je v dotazu uveden pouze poměr, výstupní kroutící moment a velikost příruby, mohou se technické nabídky, které se vrátí, lišit o 20 až 40 procent v hmotnosti, servisním faktoru a jednotkové ceně, protože každý výrobce doplní chybějící parametry svými vlastními předpoklady o pracovním cyklu, životnosti ložisek a vůli.
Dva dodavatelé mohou uvést „25:1, 3 000 Nm, čtyřšroubová příruba“ a dodat jednotky, jejichž ložiska vydrží na stejném dopravníku 8 000 hodin a 35 000 hodin. Nic v citaci neprozradí, která je která, a ani při přijímací kontrole to nic nezachytí, protože obě jednotky projdou záběhem naprázdno.
Tato příručka obsahuje specifikace, které musí být stanoveny před uvolněním hromadné žádosti o cenovou nabídku, tolerance, které rozhodují o přijetí při dodání zboží, a obchodní podmínky, které stanovují jednotkové náklady na vykládku na 20, 200 a 2 000 jednotek.
Sedm parametrů určuje, zda jsou nabídky velkoobjemových planetových převodovek technicky srovnatelné: jmenovitý výstupní moment, provozní faktor, jmenovitý poměr, třída vůle, tolerance výstupního rozhraní, životnost ložisek L10 a mazání. Pokud některý z nich chybí, dodavatelé stanoví cenu na základě odlišných předpokladů a nejnižší nabídka bude obvykle ta, která přijala nejméně.
Níže uvedená tabulka uvádí sedm, hodnoty, které se objevují v běžných hromadných objednávkách, a nákladovou linii, kterou se každá z nich pohybuje.
| Specifikace | Typická hodnota hromadné objednávky | Referenční nebo zkušební stav | Co to vozí v ceně |
| Jmenovitý výstupní moment | 500 až 20 000 Nm | Ověřeno při 100 procentech jmenovitého točivého momentu, s momentálním přetížením uvedeným samostatně | Ozubený modul, průměr hřídele a velikost ložiska |
| Servisní faktor | 1,25 až 2,0 | Třída zatížení aplikace podle ISO 6336 a AGMA 6013 | Velikost rámu, hmotnost skříně a chlazení |
| Nominální poměr | 3:1 až 100:1 na jednotku, až 1 000:1 ve třech fázích | Odchylka poměru se běžně drží pod 1 procentem | Počet stupňů, účinnost a celková délka |
| Třída odporu | 8 až 15 úhlových minut industrial, 3 to 5 arcmin precision | Měřeno na výstupním hřídeli se zablokovaným vstupem | Doba broušení ozubených kol a přizpůsobená montáž |
| Výstupní rozhraní | Průměr vodítka H7, kružnice šroubu při /-0,05 mm | ISO 9409-1 pro robotické příruby, zákaznický výkres pro ostatní | Přípravky a obráběcí průchody |
| Životnost ložiska L10 | 20 000 až 50 000 h | Základní jmenovitá životnost podle ISO 281 při jmenovité zátěži | Třída ložiska a jednotková cena |
| Mazání a těsnění | Syntetický PAO nebo minerální olej, v některých rámech doživotní mazivo, IP55 až IP65 | Okolní -20 C až 40 C, uvedena montážní orientace | Konstrukce těsnění, interval údržby a záruka |
Specifikace, která vynechává provozní faktor a životnost L10, není specifikací. ISO 6336 a AGMA 6013 vyžadují, aby byla před ověřením jmenovitého točivého momentu deklarována třída zatížení aplikace, takže dodavatel, který uvádí, aniž by o to žádal, uvádí předpoklad, nikoli produkt.
Servisní faktor je multiplikátor aplikovaný na skutečný aplikační moment pro získání požadovaného jmenovitého točivého momentu převodovky. Pro rovnoměrný provoz dopravníku je přijatelné minimum 1,25, mísiče a míchadla normálně sedí na 1,5 a rázově zatížené provozy, jako jsou drtiče, vyžadují 1,75 nebo vyšší podle klasifikace zatížení používané v ISO 6336 a AGMA 6013.
Číslo není akademické. Aplikace dopravníku 3 000 Nm zvolená s provozním faktorem 1,25 vyžaduje jednotku s jmenovitým momentem 3 750 Nm; stejná aplikace uvedená na 1,75 vyžaduje 5 250 Nm. Tento krok obvykle posune objednávku o jednu nebo dvě velikosti rámu nahoru, přidá 15 až 30 kg na jednotku a změní schéma montážních šroubů, což zase změní výkres základní desky zákazníka. U objednávky na vydání 200 jednotek je rozdíl šestimístný součet.
Minimální provozní faktor podle třídy aplikace
Hustota točivého momentu is rated output torque divided by gearbox mass, expressed in newton-metres per kilogram. A 2,000 Nm planetary unit weighing 28 kg delivers roughly 71 Nm/kg, while a worm gearbox of the same rated torque typically reaches 15 to 25 Nm/kg, because sliding contact limits worm efficiency to 60 to 90 percent against 94 to 97 percent for a two-stage planetary drive.
Hustota točivého momentu je parametr, který rozhoduje o tom, zda lze hromadnou objednávku vůbec nainstalovat. Na mobilním zařízení, manipulačním rameni nebo stroji s definovanou základní deskou může být 30procentní nárůst hmotnosti na jednotku nepostavitelný, i když je cena přijatelná. Kupující, kteří opraví točivý moment a servisní faktor, ale nechají hmotnost otevřenou, obdrží technicky vyhovující, komerčně nepoužitelnou nabídku. Pro bližší pohled na to, jak se výpočet životnosti ložiska a hustota točivého momentu ovlivňují během získávání zdrojů, naleznete v technické poznámce SGR na hustota točivého momentu planetové převodovky a životnost L10 prochází aritmetikou.
Poměr, vůle a tolerance rozhraní se musí objevit jako čísla s definovanými podmínkami měření, protože objednávka 200 jednotek je přijata nebo zamítnuta na naměřených hodnotách spíše než na katalogových rozsazích. Katalog, který říká "vůle 8 až 15 arcmin" popisuje populaci; nákupní objednávka vyžaduje limit, který platí pro každé dodané sériové číslo.
Z toho plynou tři praktické body. Za prvé, každý planetový stupeň přidává poměr a odečítá účinnost, takže třístupňová jednotka 1 000:1 ztrácí zhruba o 3 až 6 procent více vstupního výkonu než jednostupňová jednotka stejného rámu. Za druhé, stupeň přesnosti ozubení je důležitější než vůle z hlediska hluku a životnosti: průmyslové planetové ozubení se běžně vyrábí podle ISO 1328 stupně 6 až 8 a jeden stupeň mění dobu řezání na ozubené kolo. Zatřetí, výstupní rozhraní je nejlevnějším místem pro zabránění nákladnému selhání pole, protože pilotní průměr vně H7 nebo kružnice šroubu vně /-0,05 mm se nespojí se základní deskou s vyvrtaným přípravkem.
Katalogový sortiment je marketingové číslo; tolerance čerpání je smlouvou. Hromadní nákupčí by měli přeměnit první na druhý před uvolněním nástrojů, protože po vyříznutí přípravků je tolerance jakákoliv, které přípravek produkuje.
Ekonomika velkoobjemové planetové převodovky závisí na množství objednávky, protože náklady na nástroje a nastavení jsou fixní. Speciální přípravek s výstupní přírubou v ceně 4 000 USD přidává 200 USD za jednotku při zkušební objednávce 20 jednotek, ale pouze 20 USD za jednotku při objednávce 200 jednotek a 2 USD za jednotku při 2 000 jednotkách. Tato aritmetika, nikoli dobrá vůle dodavatele, je to, co odděluje cenové rozdíly.
Většina výrobců nastavuje praktické minimum 20 až 50 jednotek na poměr na velikost rámu pro ekonomické sériové obrábění a první výrobní dávka obvykle trvá 8 až 12 týdnů od schválení výkresu, s opakovanými objednávkami po 4 až 6 týdnech. V této fázi chrání kupujícího dvě smluvní klauzule: krok schvalování prvního článku, který zmrazí výkres a plán inspekce před hromadnou výrobou, a okno platnosti ceny, které pokrývá celý harmonogram dodávek spíše než pouze první zásilku.
Hromadné zásilky jsou přijímány na základě vzorkovacích plánů a zaznamenaných měření, nikoli na jedné zkoušce. ISO 2859-1, úroveň kontroly II, s limitem kvality 1,0 pro velké závady je smluvní základ, který se běžně zapisuje do objednávek převodovek; pro šarži o 200 jednotkách, která se promítá do vzorku 50 jednotek pro vizuální a rozměrovou kontrolu s kritickými vlastnostmi ověřenými na každé jednotce.
Kompletní balíček dokumentů pro hromadnou objednávku planetové převodovky obsahuje následující položky a jakýkoli chybějící řádek představuje budoucí spor o záruku:
Jedno měření na charakteristiku na šarži není inspekce, je to prostor pro odběr vzorků. Kupující, který do objednávky zapíše 100% záznam vůle a vzorkové ověření rozměrů, obdrží data, která lze sledovat napříč zásilkami, což je jediný způsob, jak vidět proces ubíhající dříve, než jej uvidí pole.
Druhou polovinou argumentu je výrobní kapacita. Shanghai SGR Heavy Industry Machinery Co., Ltd. provozuje toroidní šnekový a odvalovací měřicí přístroj, souřadnicový měřicí stroj a systém testování výkonu a účinnosti převodovky, které společně pokrývají geometrii ozubených kol, geometrii skříně a výkon při zatížení. Vzory dokumentace a podkladové certifikáty jsou uvedeny na Stránka certifikací kvality a vyznamenání SGR .
Shanghai SGR Heavy Industry Machinery Co., Ltd. (SGR) navrhuje, vyrábí a testuje planetové, šnekové a kombinované reduktory ve svém závodě v Šanghaji s vlastním vývojovým týmem a uvedeným potrubím, které zahrnuje planetové převodovky, čtyřosou komplexní profilovou brusku a systém optimalizace toroidních šneků. Pro velkoodběratele je tato kombinace důležitá na dvou místech: stejná inženýrská skupina se stará o výpočet výběru a výrobní výkres a měřicí zařízení potřebné k prokázání shody je již umístěno v dílně.
Sortiment zahrnuje koaxiální a pravoúhlé planetové reduktory, dvouplášťové šnekové převodovky, válcové šnekové reduktory, kombinované jednotky, které párují planetové a toroidní šnekové stupně, a příslušenství převodovek, jako jsou hydraulické brzdy. V programech hromadného nákupu se nejčastěji používají tři rodiny rámů.
Tato řada byla vytvořena pro zakázky, kde je jmenovitá hodnota stanovena provozním faktorem spíše než jmenovitým točivým momentem. Tato řada pokrývá třídy zatížení 1,25 až 1,75 popsané výše a je obvyklým výchozím bodem pro výběr provozu dopravníku, mixéru a drtiče.
Planetová převodovka s vysokým točivým momentem řady SGR N Pokrývá vysoce výkonné dopravníky, míchačky, drtiče a otoče s vysokým točivým momentem, více převody a přizpůsobitelným upevněním, takže stojí za to zkontrolovat před specifikací převodovky. Zobrazit produkt → Otočné a rotační funkce kombinují vysoké radiální zatížení na výstupu s reverzním provozem, což ve srovnání s čistě rotačním pohonem mění jak výběr ložisek, tak i specifikaci vůle.
Planetová převodovka řady N pro otočné pohony Pro otočné a rotační operace s reverzním provozem stojí za to přezkoumat tuto převodovku řady N pro její více hřídelí a možností montáže a pevnou skříň. Zobrazit produkt → Koaxiální rámy namontované na základně vyhovují hromadným objednávkám, kde je převodovka přišroubována k vyrobené základové desce a poháněna samostatným motorem, přičemž výstupní rozhraní je řízeno podle výkresu zákazníka.
Koaxiální planetová převodovka montovaná na základně řady N Pro hromadné instalace na základně tato koaxiální převodovka řady N podporuje vysoký krouticí moment, více hřídelí a možností montáže a zdokumentovanou kontrolu rozhraní před uvedením cenové nabídky. Zobrazit produkt → Hromadné objednávky jsou uváděny na základě vyplněného aplikačního listu spíše než na stránce katalogu, takže servisní faktor, životnost L10 a tolerance rozhraní jsou písemně dohodnuty před stanovením ceny.
Ekonomické dávkové obrábění obvykle začíná na 20 až 50 jednotkách na poměr a velikost rámu. Pod touto úrovní dominuje ceně nastavení a nástroje: vyhrazený přípravek v hodnotě 4 000 USD rozložený na 20 jednotek přidává 200 USD za jednotku, oproti 20 USD za jednotku u 200 jednotek a 2 USD za jednotku u 2 000 jednotek.
Uveďte třídu použití, nejen točivý moment. Jednotný dopravník a otočný provoz vyžadují minimálně 1,25, míchačky a míchadla 1,5 a rázově zatížené provozy, jako jsou drtiče 1,75 nebo vyšší, podle klasifikace zatížení stanovené v ISO 6336 a AGMA 6013. Aplikace dopravníku 3 000 Nm proto vyžaduje 3 750 Nm při jmenovitém faktoru minimálně 1 7,5 Nm
Výrobní průmyslové planetové jednotky jsou normálně udržovány na 8 až 15 úhlových minut, zatímco přesně tříděné jednotky dosahují 3 až 5 úhlových minut díky broušení ozubených kol a přizpůsobené montáži. Vůle by měla být vždy specifikována s podmínkami měření, a to na výstupním hřídeli se zablokovaným vstupem.
Požadujte materiálové certifikáty podle EN 10204 3.1, záznamy o tepelném zpracování, zprávy o přesnosti převodů podle ISO 1328, záznamy o vůli na jednotku a hluk měřený v dB(A) na 1 m. Kontrolní vzorkování by se mělo řídit ISO 2859-1 na kontrolní úrovni II s limitem kvality 1,0 pro velké vady.
Hromadná dodávka planetové převodovky se stane opakovatelnou, když se před porovnáním první nabídky dohodne sedm specifikací, sada výkresových tolerancí a plán vzorkování. Kupující, kteří si ve fázi poptávky stanoví servisní faktor a životnost L10, obdrží nabídky, které lze porovnat řádek po řádku, a dodavatelé, kteří nemohou dodržet uvedenou životnost, mohou být vyloučeni z kalkulace spíše než z ceny.
Pořadí operací je konzistentní: definujte výkon, převeďte výkon na provozní faktor, převeďte provozní faktor na jmenovitý točivý moment, poté na velikost rámu, hmotnost a rozhraní. Vše poté, od nástrojů po kontrolu, je důsledkem těchto prvních čtyř kroků.